Intencje 19 - 25.10.2020

(2020-10-28)

Ogłoszenia XXIX

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIX NIEDZIELE ZWYKŁĄ 18.10.2020 R. Dziś w... więcej

Zobacz wszystkie ogłoszenia
Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia w Janowie
Witajcie na naszej stronie

UWAGA

Wszelkie informacje dotyczące życia religijnego w czasie pandemi koronawirusa SARS-COV-2 bedą umieszczane w zakładce "ogłoszenia"

Budowanie komunii odbywa się przez wzajemną komunikacje. Temu ma służyć ta internetowa strona naszej Parafii. Przystępujemy do tego dzieła i zadania z pewnym niepokojem ale takze z zaufaniem i zawierzeniem do Najświętszego Zbawiciela, którego Łasce i błogosławieństwu polecamy twórców i autorów tego przedsięwzięcia.Tych, którzy będą odwiedzać naszą stronę i autorów zamieszczanych na niej artykułów.
      Obiecujemy sobie licznych dobrych owoców wynikających z funkcjonowanie tego elektronicznego medium i życzymy wszystkim , którzy będą odwiedzać naszą  stronę www. pogłebiania i poszerzania wzajemnej komunikacji i budowania Królestwa Bozego.

ks. proboszcz

Myśl przewodnia

Wsłuchaj się w cisze, a usłyszysz Boga.