Intencje Mszalne 09 -...

(2020-02-26)

Ogłoszenia 09.02.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELE ZWYKŁĄ 09.02.2020 r. W minionym... więcej

Zobacz wszystkie ogłoszenia
Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia w Janowie

Ogłoszenia 09.02.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELE ZWYKŁĄ 09.02.2020 r.

W minionym tygodniu zakończyłem wizytę duszpasterską. Bardzo serdecznie dziękuje za miłe przyjęcie, wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary zarówno na kościół jak i na kolędę.
Podczas wizyty duszpasterskiej powracał temat pielgrzymek.
Dlatego na 2021 rok ogłaszam zapisy na dwie pielgrzymki:
- w lutym 2021 podczas ferii zimowych planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej wraz z Jordanią - koszt mniej więcej 4 tyś zł.
- natomiast w tygodniu po Wielkiej Nocy /także w 2021 roku/ planujemy niedoszłą w tym roku pielgrzymkę do Włoch - tak żeby Niedzielę Miłosierdzia przeżyć we Włoszech. Program pokrywałby się z pielgrzymką którą planowaliśmy na ten rok, koszt także w przybliżeniu tak jak było podane na ten rok - ok. 2200 zł. Gdyby były osoby chętne prosimy o zapisywanie się.

Dziś ofiarami do puszek wspieramy mieszkańców Domu BETEL,gdzie mieszkają osoby niepełnosprawne. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacy z racji II niedzieli miesiąca jako taca inwestycyjna. W najbliższym czasie w zależności na ile dostaniemy pozwolenie od konserwatora zabytków, chcemy przeprowadzić prace przy drzewostanie na cmentarzu. W tym roku będzie zmieniony także dach na budynku plebanii, gdyż aktualny przecieka.
Dziś o godzinie 17.00 zapraszam na chwile Radę Parafialną, na krótkie spotkanie na plebanię.
Przypominamy dzieciom chętnym do scholki parafialnej. Próby są
w soboty o godzinie 10.00 na plebanii. Bardzo serdecznie zapraszamy
i prosimy o pomoc rodziców szczególnie jeśli chodzi o najmłodsze dzieci.
Pani Agnieszka, Magda i Karolina zapewniają dobrą opiekę.
Zbiórka ministrantów w najbliższą sobotę o godzinie 10.00.

Piasek:
Gdyby były osoby chętne, aby po Wielkanocy w Piasku odprawiały się msze św. za zmarłych z tej części parafii proszę o kontakt i rozpisze intencje na konkretne dni. Jeżeli nie będzie chętnych – Msze będą odprawiane w Janowie.

Jezus Chrystus:

Nie opuściłem cię. Jestem z tobą. Tylko Mnie zobacz.