Intencje mszalne
Intencje Mszalne 25 -...

(2020-05-26)

Ogłoszenia...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELE WIELKANOCNĄ 19.04.2020 R. Ks.... więcej

OGŁOSZENIA NA WIELKI...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA WIELKI TYDZIEŃ Podczas trwania Wielkiego Tygodnia... więcej

Ogłoszenia...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU - 29.03.2020 r. W... więcej

Zobacz wszystkie ogłoszenia
Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia w Janowie

Ogłoszenia duszpasterskie 22.03.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 22.03.2020 R.

Podczas trwania pandemii Koronawirus kościoły na dzień dzisiejszy są otwarte. Zachęcamy do osobistej adoracji, modlitwy przed Najświętszym sakramentem. Każdy może poprosić o Komunię św. oraz o sakrament pokuty. Pamiętajmy jedynie o dezynfekcji miejsca, o zachowaniu odległości, o to by nie przebywać w większej grupie. Zachowajmy wszystkie możliwe środki ostrożności. Nawet jak jesteśmy w domach, pamiętajmy o koronce do Bożego Miłosierdzia oraz o modlitwie o godzinie 20.30.
Po uczestnictwie w adwencie na roratach, dzieci miały obiecany wyjazd, jednak ze względu na istniejącą sytuacje, wyjazdu nie będzie.
Przypominamy powoli o tym, że zbliża się miesiąc kwiecień. Msze św. od tego miesiąca o godzinie 18.00 popołudniu. Także od II niedzieli Wielkanocnej, czyli Niedzieli Bożego Miłosierdzia nie będzie już Mszy św. o godzinie 16.00. Msza św. zbiorcza za zmarłych będzie o godzinie 11.30. Natomiast Msze św. w intencji parafii, która ma być odprawiona w każdą niedziele oraz uroczystość odprawi misjonarz posługujący na Kubie, ks Dariusz Chałupczyński.
Bardzo gorąco zachęcam młodzież do wysłuchania wielkopostnych rekolekcji młodzieżowych w Radiu Maryja. Rekolekcje będą głoszone od poniedziałku do soboty o godzinie 16.30. Podobnie jak są prowadzone lekcje Online, tak też pamiętajmy, że jest Wielki Post i spoczywają na nas obowiązki duchowe.

Im więcej dajemy...

Im więcej dajemy Bogu, tym więcej On sam się daje. bł. Elzbieta

więcej